PIECE WOLNOSTOJĄCE

Piece wolnostojące na drewno

Piece wolnostojące nie tylko ogrzewają nasze pomieszczenia ale przy okazji je zdobią. Na rynku obecnie dostępny jest bardzo szeroki wachlarz tych urządzeń w dowolnej stylistyce. Montaż jest bardzo szybki, a otrzymany rezultat – efektowny. Piecyk sprawdza się również jako zabezpieczenie energetyczne i w okresach przejściowych, kiedy chcemy dogrzać pomieszczenie bez konieczności uruchamiania podstawowej instalacji grzewczej.
  1. Spartherm - Ambicją firmy Spartherm jest tworzenie pieców kominkowych o doskonałym kształcie w stylowym designie. Opracowywane są one z zachowaniem najwyższych standardów i równie wysokiego poziomu wykończenia technicznego
  2. Charnwood - Firma Charnwood powstała w 1972 roku na wyspie Wight w południowej Anglii. Jest to rodzinna firma specjalizująca się w projektowaniu i produkcji wysokiej jakości pieców na drewno i inne paliwo stałe. Działalność firmy opiera się na wysokich standardach etycznych na każdym etapie produkcji: począwszy od projektowania i budowy urządzeń przez obsługę klienta, a na dbałości o środowisko kończąc. Konstrukcja pieców Charnwood to połączenie materiałów najwyższej jakości, zapewniających wysoką wytrzymałość i estetyczny wygląd. Korpus urządzeń wykonany jest w stu procentach ze stali brytyjskiej, a jego wykończenia to żeliwo, płyty z wermikulitu oraz szkło ceramiczne. Korpusy piecy objęte są dziesięcioletnim okresem gwarancyjnym w zakupie u autoryzowanych przedstawicieli. Użytkowanie pieców Charnwood pomaga chronić środowisko oraz gwarantuje niezależność od zakładów energetycznych.
  3. Nordica Extraflame  - Grupa La Nordica-Extraflame tworząc swoje wyroby kieruje się pasją i ciężką pracą. Grupa produkuje ultranowoczesne, klasyczne i rustykalne piece opalane drewnem i peletami, a także piece opalane drewnem, kominki i kotły. Firma szczyci się dobrą opinią na rynku. Spowodowane jest to między innymi dzięki szerokiemu asortymentowi w tym klasycznych, rustykalnych i nowoczesnych produktów, dbałości o szczegóły i niezmiennie doskonalonej jakość. Oferowane produkty są zgodne z najsurowszymi przepisami dotyczącymi emisji.
  4. Thorma - firma powstała w 1998 roku, lecz kontynuuje ona 100 letnią tradycję byłego zakładu produkcyjnego Kovosmalt Fiľakovo, więc jest firmą godną zaufania. W ofercie firmy znajdziemy wiele modeli pieców w różnorodnych wymiarach oraz wykończone ciekawymi materiałami.
  5. Schiedel -  Firma Schiedel poza systemami kominowymi i wentylacyjnymi w ofercie posiada piece wolnostojące oraz innowacyjne rozwiązanie modułowego systemu kominkowego, który jest stylowym piecem kominkowym zintegrowanym z kominem.

Piece wolnostojące na pellet

Piec na pellet to wysoko sprawne, zautomatyzowane urządzenie które jest wygodne oraz zapewnia efektywne ogrzewanie. Uzupełnienie zasobnika paliwem pozwala na wiele godzin pracy, a sam pellet nie jest tylko ekologiczny to jeszcze poza wsypaniem do zasobnika nie wymaga więcej przygotowań.
  1. Nordica Extraflame  - Grupa La Nordica-Extraflame specjalizuje się w wolnostojących ozdobnych piecach na pelet. Bardzo ciche i świetnie wykonane urządzenia stanowią ozdobę nie jednego salonu. Wbudowana automatyka zapewnia komfort użytkowania, zapewniając optymalną ustawioną na sterowniku temperaturę. Oferowane produkty są zgodne z najsurowszymi przepisami dotyczącymi emisji.

Numery kontaktowe

41 344 22 03
502 704 351 

Znajdź nas na

Adres

ul. Stefana Okrzei 64
25-526 Kielce

strony internetowe NET-atak.pl