KOMINKI NA DREWNO

Kominek pełni w domu wiele funkcji, poza wyjątkową atmosferą którą tworzy, jest także świetnym zabezpieczeniem energetycznym dla domu na wypadek awarii prądu. Elegancka czy ekstrawagancka zabudowa kominka potrafi być głównym elementem przyciągającym uwagę we wnętrzu i budującym prestiż właściciela. Największą zaletą kominków jest ciepło i przytulna atmosfera domowego ogniska przy którym użytkownicy mogą się zrelaksować.
  1. Schmid - wysokiej jakości produkt niemieckiej firmy Camina & Schmid, to produkty przyjazne środowisku innowacje objęte profesjonalną opieką serwisową, oraz dziesięcioletnią gwarancję na korpus. Schmid w szerokim spektrum asortymentu oferuje produkty, które spełnią wiele oczekiwań. Dużą zaletą produktów tej firmy jest zastosowanie we wkładach kominkowych wysokiej jakości stali, która cechuje się dużą żywotnością i trwałością. Camina natomiast, oferuje obudowy kamienne i betonowe. Magazynowana w zbrojonych odlewach promieniowanie cieplne oddawane jest łagodnie do pomieszczenia.
  2. Spartherm - wkłady kominkowe Spartherm od wielu lat znane są z innowacyjnych i estetycznych rozwiązań. Opracowywane są one z zachowaniem najwyższych standardów i równie wysokiego poziomu wykończenia technicznego. Firma używa do produkcji wkładów wyłącznie materiałów, które dobrze radzą sobie podczas szeroko zakrojonych testów: elementy o dużej wytrzymałości temperaturowej, polerowane tworzywo szklano-ceramiczne, okładzina wykładu z szamotu, uchwyty wykonane z aluminium lub stali szlachetnej. Spartherm opiekuje się klientem nie tylko przed zakupem, w jego trakcie ale także długo po, oferując 10 lat gwarancji na korpus wkładów. Uczucie bezpieczeństwa zapewnia także serwis oferowany przez firmę, który w sytuacji komplikacji pomoże w usunięciu usterki. Oferta asortymentowa wkładów kominkowych do wyboru jest bardzo szeroka, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Proponowane wkłady kominkowe charakteryzuje mnogość wariantów, szeroki wybór kształtu szyb oraz liczne wykończenia frontów drzwiowych.
  3. Focus - kominki Focus to prawdziwe dzieła sztuki, zaprojektowane przez artystę Dominique’a Imberta, który osobiście czuwa nad realizacją urządzeń jego autorstwa. Francuska firma tworzy kominki o niestandardowym i unikalnym kształcie, które robią duże wrażenie. Chętnie realizują kominki na specjalne zamówienie klienta.
  4. Kobok - to największy producent wkładów kominkowych w Słowacji. Oferuje swoim klientom 7 lat gwarancji na korpus oraz 2 lata na szamot i ruszt. To co wyróżnia wkłady firmy Kobok od innych to również brak tak zwanych zimnych stref, w których nie dopala się drewno. Inżynierowie szczególnie dbali o to, aby konstrukcja była przemyślana, wysokiej jakości, a paleniska najwydajniejsze i najczystsze. Kominki Kobok posiadają drzwiczki wyposażone w szerokie nierdzewne listwy. Zapewniają one, poza estetyką, zabezpieczenie uszczelek przed szkodliwym utwardzeniem.
  5. KFDesign -  to Polska firma założona w 1996 r. Projektując swoje produkty głównym priorytetem firmy było osiągnięcie ekologicznego i wydajnego spalania. Możliwe jest to dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań w zakresie spalania drewna, jakie zostały użyte we wkładach i piecach KFD.

Numery kontaktowe

41 344 22 03
502 704 351 

Znajdź nas na

Adres

ul. Stefana Okrzei 64
25-526 Kielce

strony internetowe NET-atak.pl